Polish English Russian

anonim'izuj swoje linki z Anonim.allweb.pl


W celu wygenerowania jednego anonimowego linku, wprowadź adres URL do którego chcesz linkować, a następnie kliknij "Generuj URL".

Twój URL:To jest anonimowy URL:To jest anonimowy URL jako link HTML:To jest anonimowy URL jako link na forum (działa z każdym oprogramowaniem forum):
Jeśli chcesz anonim'izować wszystkie zewnętrzne linki na twoim forum lub stronie, możemy wygenerować skrypt dla Ciebie aby uczynił to automatycznie na wszystkich twoich stronach. Wpisz strony, dla których linki nie mają być przekierowywane na Anonim.allweb.pl (np. twoja własna) i kliknij "Generuj skrypt".


Zalety anonim'izowania twoich zewnętrznych linków z Anonim.allweb.pl

Webmasterzy mogą korzystać z tego narzędzia, aby zapobiec wyświetlania ich strony w logach serwera strony linkowanej jako linkujący. Operator strony linkowanej nie może już zobaczyć skąd jego odwiedzający przyszedł.
Korzystanie z usługi usuwania "linkującego" jest dość proste:
http://anonim.allweb.pl/?http://www.meloniq.net/ tworzy anonimowy link do meloniq.net który chroni oryginalną stronę przed pojawieniem się jako linkujący w logach serwera linkowanej strony.Szczegółowe instrukcje dla skryptu anonim'izowania

Gdy skrypt jest osadzony na stronie internetowej, przekierowuje wszystkie linki przez Anonim.allweb.pl - z wyjątkiem stron które zostały wyłączone podczas generowania skryptu. W vBulletin, na przykład, można dołączyć kod skryptu w stopce szablonów globalnych (Style&Szablony - Globalne szablony - Stopka). W Wordpress, użyj footer.php.
Ponieważ skrypt może anonim'izować linki, które zostały już załadowane przy starcie, jest to dobry pomysł, aby umieścić kod tak blisko końca, jak to możliwe. W przeciwnym razie, linki które pojawiają się po kodzie skryptu nie będą przekierowywane przez Anonim.allweb.pl.